Droonivideod

Kas teadsid, et maailm paistab kõrgelt vaadates hoopis teistsugune, kui me seda ette kujutame? Meie professionaalsed piloodid aitavad Sul seda jäädvustada!

Pakume drooni- ehk aerovideote teenust vastavalt Sinu soovidele:

  • Professionaalsed droonivideod. Meie kogenud droonipiloodid jäädvustavad õhust stabiilse ja sujuvalt filmitud video. Olgu selleks kaunis loodus, lummavate vaadetega kinnisvara või suursündmus - saame kõik kaadrisse!
  • Otsepildis droonivideo. Ideaalne viis spordivõistluste ja ürituste kajastamiseks, kuna droon suudab katta suurt maa-ala mitme kilomeetri raadiuses. Oleme otseülekandes edastanud ratta- ja suusamaratone ning esimesena Eestis ka jalgpallimänge!
  • Videotöötlus ja montaaž. Soovi korral valmistame filmitud kaadritest Sinu jaoks sobiva lõpliku video.

Lisaks on meil pakkuda ka palju valmismaterjali Eesti linnadest ja loodusest. Näiteks aerovideod Tallinna kesklinnast ja vanalinnast, Tartust, loodusest ja paljust muust põnevast. Tutvu lähemalt meie valmismaterjaliga Pond5 keskkonnas:
Kopterid.ee Pond5
Eeltoodud keskkonnas on osaline valik meie klippide kogust. Kui ei leidnud sobivat klippi, siis võta meiega ühendust ja otsime oma arhiivist või jäädvustame Sulle unikaalsed kaadrid.

Meie tehtud tööd

Alljärgnevalt on toodud mõned meie teostatud tööd. Avalikke videosid saad vaadata ka meie YouTube kanalis.

Rahusta oma meeli: Kaadrid Eestimaa sügisest

Jääpurjetamine Eestis

Noblessneri sadamalinnak

Tallinna vanalinn (RE/MAX Plus)

MPSV Botnika Crane Demobilistation

Põhjamaade noorte meistrivõistlused suusatamises (otsepilt Postimehes)

Tellimine ja hind

Iga filmitav objekt on unikaalne ja iga töö erineva mahuga. Seetõttu sõltub ka töö maksumus Sinu soovidest. Võta meiega julgesti ühendust e-postil kopterid@kopterid.ee või täites alloleva vormi.

Kirjelda meile lühidalt, mida soovid jäädvustada ja kus see asub ning võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel.

 

Nimi

E-post

Telefon

Kiri

 

TOP