Esimestena Eestis esitleb Kopterid.ee uut kohaletoimetamise viisi – e-poest tellitud droon lennutab end ise kohale! Kui tellitud lennumasinal puudub GPS võimekus, siis toob paki kohale DJI Phantom 2 droon.

Uudne kauba kohaletoimetamise viis on maailmas juba kanda kinnitamas, kuid oli Eestis seni veel katsetamata. Pärast põhjalikku uurimist, katselende ja eri ametkondadelt kooskõlastuse hankimist õnnestus meil ka Eestis selle keskonnasõbraliku ja soodsa kohaletoimetamise viisiga turule tulla. Kuna drooni kohalelennutamine ei nõua kulleri sekkumist, siis on sel viisil kauba tellinutele kohaletoimetamine TASUTA! Lisaks ei pea muretsema, et kaup Teile sobival ajal kohale toodaks – droonid kella ei tunne ning võivad kauba kohale tuua kasvõi südaööl.

Innovaatiline lahendus on hetkel käigus pilootprojektina ning seetõttu saadaval vaid järgnevates maakondades:

  • Harjumaa
  • Läänemaa
  • Tartumaa
  • Raplamaa
  • Järvamaa

NB! Kohaletoimetamine ei ole võimalik lennujaamade läheduses. Lähikuudel plaanime uudse kohaletoimetamise viisiga katta kogu Eestimaa, sh kõik saared!

Pärast tellimuse esitamist saate valida sobiva aja, mil droon end kohale lennutab. Drooni on võimalik kätte saada kõikjal, kus on vähemalt 30×30 m tühi plats kauba mahalaadimiseks. Sobiva asukoha ja kellaaja saate valida pärast tellimuse esitamist.

Väljavõte, kuidas näeb välja kauba kohaletoimetamise planeerimine DJI Phantom 2 drooniga:

DJI Phantom 2 autonoomne kohaletoimetamine

 

APRILL! Kahjuks oli seekord tegemist aprilli naljaga, kuid usume, et juba lähiaastatel saame sellist uudset teenus oma klientidele pakkuda! Droonid on kiirelt arenemas ning eri maailma puntkides on drooniga kohaletoimetamine juba katsetamisjärgus.

Seniks pakume kuni 10. aprillini kõigile kopteritele ja droonidele TASUTA kohaletoimetamist SmartPOSTi ja kulleriga!

Tasuta kohaletoimetamine määratakse automaatselt kõigile tellimustele, milles sisaldub vähemalt üks lennumasin!

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga