Kontakt

Nimi

E-post

Kiri

 

Meiega saad ühendust järgnevalt:
E-post: kopterid@kopterid.ee
Telefon: +372 53 997 299

Tellimine ja kauba kättesaamine

Kauba saad tellida mugavalt enda valitud pakiautomaati või kulleriga koju kätte. Laos kauba paneme teele 1-2 tööpäeva jooksul.

 

Postiaadress (NB! Tellimuste väljastamist sel aadressil ei toimu):
SoftProject OÜ
Türi tn 6
11313 Tallinn
Eesti

SoftProject OÜ
Reg nr: 11551832
KMKR: EE101264075

Meist

Oleme entusiastid, kes on enda jaoks avastanud maailma, mida meie lapsepõlves saada ei olnud. Oleme enda jaoks leidnud toreda meelelahutuse ning soovime seda jagada ka oma sugulaste, sõprade ning kolleegidega. Hea meel on näha, kuidas ka teised meie hobist innustuvad ning märgata rõõmuhelki nende silmis.

Pakutavad tooted oleme hoolikalt välja valinud – enne kui hakkame uut kopterimudelit müüma, oleme seda juba lennutanud mitu kuud, kopterit filminud ning katsetanud kopteri piire. Alles siis, kui me oleme veendunud, et toote hinna ning kvaliteedi suhe on parim võimalik, tellime me toote lattu ning paneme müüki. Me ei tegele mitte ainult kopterite müügiga, vaid anname ka endast parima, et vajalikud varuosad oleksid alati saadaval. Nii et kui peaks juhtuma õnnetus, mille käigus saab kopter tõsisemalt vigastada, siis on võimalik see taas töökorda seada.

Pakume ka drooniga filmimise teenust, mille kohta saad lähemalt lugeda siit.

Tegutseme kopterite ja droonide vallas aastast 2013. Meie tegemistel saad silma peal hoida Facebookis (Kopterid.ee) ja blogis.

Meie pakutavad droonid ja kopterid on kvaliteetsed originaaltooted, mis saadetakse Sulle uuena ning originaalkarbis.

 

Kasutades Kopterid.ee lehekülge nõustud tingimustega.

 

TOP