Meist

Oleme entusiastid, kes on enda jaoks avastanud mänguasjad, mida meie lapsepõlves saada ei olnud. Oleme enda jaoks leidnud toreda meelelahutuse ning soovime seda jagada ka oma väikeste sugulaste, sõprade ning kolleegidega. Hea meel on näha, kuidas ka teised meie hobist innustuvad ning märgata rõõmuhelki nende silmis.

Pakutavad tooted oleme hoolikalt välja valinud – enne kui hakkame uut kopterimudelit müüma, oleme seda juba lennutanud mitu kuud, kopterit filminud ning katsetanud kopteri piire. Alles siis, kui me oleme veendunud, et toote hinna ning kvaliteedi suhe on parim võimalik, tellime me toote lattu ning paneme müüki. Me ei tegele mitte ainult kopterite müügiga, vaid anname ka endast parima, et vajalikud varuosad oleksid alati saadaval. Nii et kui peaks juhtuma õnnetus, mille käigus saab kopter tõsisemalt vigastada, siis on võimalik see taas töökorda seada.

Tegutseme kopterite ja droonide vallas aastast 2013. Meie tegemistel saad silma peal hoida Facebookis (Kopterid.ee) ja blogis.

Meie pakutavad drooni ja kopterid on kvaliteetsed originaaltooted, mis saadetakse Sulle uuena ning originaalkarbis.

Kohaletoimetamine
Tellimused paneme teele niipea kui võimalik – kui tellid ning tasud tellimuse eest tööpäeval enne kella 13, ootab kopter Sind juba järgmisel päeval pakiautomaadis* või toob kuller selle Sulle koju kätte. Kauba saad kätte Itella SmartPOSTiga, Omniva pakiautomaadiga või DPD kulleriga.
Kohaletoimetamise hinnad
Itella SmartPOST: 2,99.- €
Omniva pakiautomaat: 2,99.- €
DPD kuller: 5,90.- €

Alates 50 € tellimustele on kohaletoimetamine TASUTA üle kogu Eesti!

Kasutades Kopterid.ee lehekülge, nõustud tingimustega.

* saartele võib SmartPosti pakk saabuda ülejärgmisel päeval, vaata täpsemalt SmartPosti kodulehelt. Mõned tooted on liiga suured ning ei mahu SmartPosti automaati. Sel juhul ei ole võimalik SmartPostiga kohaletoimetamist valida.