Tingimused

Kopterid.ee leheküljel pakutavate toodete müüjaks on SoftProject OÜ, reg nr 11551832.

Kopterid.ee’st (aadressil https://kopterid.ee) tellitud toodet on õigus tagastada 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Toode peab olema kasutamata ning originaalpakendis koos tootega saadud arvega. Kliendipoolsed kulutused kauba tagasisaatmiseks ei kuulu hüvitamisele. Tagastamise korral võtke meiega koheselt ühendust, et leppida kokku transpordis.

SoftProject OÜ müüdud toodetele kehtib võlaõigusseaduse §218 lõige 2 alusel sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg.
Tuleb arvestada, et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui müüja ei tõesta vastupidist.
Peale 6-kuulise perioodi möödumist kauba ostust tuleb tarbijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest või loomulikust kulumisest tingitud rikkega.

Kõik hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.
Koheselt pärast tellimuse esitamist saabub kliendi e-posti automaatne tellimuse kinnitus. Tellimuse eest on võimalik tasuda koheselt pangalingiga või pangaülekandega pärast automaatse tellimuse kinnituse saamist. Kui klient ei tasu tellimuse eest seitsme päeva jooksul, loeme me seda kliendi sooviks tellimusest loobuda ning tellimus tühistatakse.

Vastavalt kliendi soovile on võimalik kaupade toimetamine Itella SmartPOSTi, Omniva pakiautomaati või DPD kulleriga üle kogu Eesti.

Kopterid.ee annab endast parima, et lehel olevad tooted oleks saadaval vastavalt toote kirjelduses toodud andmetele. Kui selgub, et soovitud toodet ei ole võimalik lubatud tarneaja jooksul kliendile toimetada, teavitab Kopterid.ee meeskond sellest klienti koheselt.
Kopterid.ee jätab endale õiguse tellimuse täitmisest loobuda, kui mõni toode on otsa saanud ning seda ei ole võimalik lubatud tarneaja jooksul kliendile toimetada, mispuhul on kliendil õigus tellimust muuta või tellimusest taganeda. Kui kient vahetab mõne toote madalama väärtusega toote vastu või taganeb tellimusest, tagastatakse ülejääv summa kliendile.

Lehel olevad toodete pildid on illustratiivsed.

Privaatsus:
Kopterid.ee ei levita oma klientide andmeid kolmandatele osapooltele (välja arvatud kauba kohaletoimetamise teenust osutavale ettevõttele).

Käesolevad tingimused on alati kättesaadavad alljärgneval aadressil:
https://kopterid.ee/tingimused

Meie kodulehte kasutades nõustub klient eelpool nimetatud tingimustega.

PDF formaadis lepingutingimusi on trükkimiseks või säilitamiseks võimalik endale salvestada siit.