Syma F3
syma_f3_p3syma_f3_p2syma_f3_p1Syma F3

Syma F3

5 võimalikust 5 põhineb 4 kliendi hinnangul
(8 arvustused)

55.90 

Syma uue põlvkonna F3 helikopter hõlmab endas suurt täiendust: senised kaks pearootorit on asendatud ühega. Pearootori ja vertikaalse sabatiiviku koostöös on selle mudelkopteri tööpõhimõte sama, mis ehtsatel ühe-rootoristel helikopteritel!

Puhasta
Tootekood: -

Toote kirjeldus

Tegemist on Syma uue põlvkonna helikopteriga, mida eristab varasema kahe pearootori asendamine ühega. Uus disain muudab kopteri väljanägemise realistlikumaks, lendamise efektiivsemaks ning tagab lennumasinale suurepärase manööverdamisvõimekuse. Lisaks tavapärastele lennusuundadele saab selle kopteriga lennata ka diagonaalis ja külgedele.

Oma suuruse ja lennuomaduste poolest sobib see helikopter lennutamiseks nii toas kui ka välitingimustes. Kopteriga on kaasas ka lisaaku, seega lennutamise lusti jätkub kauemaks!

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: Syma F3 helikopter, pult, USB laadimisdokk, lisaaku, varutiivikud, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 24,5 x 5,5 x 9 cm. Lennuaeg: ~6-7 minutit. Puldi juhtimisulatus: 30 m.

Video: Imelised manöövrid F3 kopteriga

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

syma_f3_1syma_f3_2syma_f3_3

 

8 arvustust tootele Syma F3

 1. :

  kui palju on selle kopteri tõstevõime?

  • :

   Tõestvõimet ei ole veel testinud, kuid kuna tegemist on ehituselt väga kerge kopteriga, siis ilmselt on tõstejõud paarkümmend grammi.

 2. :

  Millal uued kopterid lattu tulevad?

  • :

   Loodame, et uus kaup jõuab kohale detsembri esimeses pooles.

 3. :

  Mul oli üks väike ühe rootoriga kopter mida oli suhteliselt raske juhtida. Vasakule pöörates läks millegipärast käest ära. Paremale oli natule lihtsam keerata. Kohapeal hõljus väga stabiilselt. Toas tiirutada oli võimatu kuna iga pöördega läks liikvele ja tulemuseks oli hoog nii suur, et lend lõppes seinas.
  Kuidas symal lood on, kas näiteks kohapeal hõljudes suudab puldi kangi paremale või vasakule põhjani surudes vabalt pöörelda ümber telje nii, et liikvele ei lähe? Eelmine kopter mul seda ei suutnud, pööreldes lendas kohe külge ees põõsasse. Pole ühtegi videot leidnud kust oleks näha, kas suudab ka aeglaselt ilusti ühtlaselt vasakule ja paremale ringiratast lennata. Ostaks omalegi, aga eelmisest jäi vähe kehva kogemus. Kas kuskil proovivõimalust ka oleks?
  Välja näeb vinge ja hind ka hea, tundub igati kobe kopter muidu olema.

  • :

   Testisime täna F3 mudelit just pööramise osas. Võrreldes koaksiaal ehk kahe pearootoriga Syma helikopteritega peab tõdema, et F3 kohapeal pöörates nii hästi paigal ei seisa. See on ka nii kerge ja kiire kopteri puhul ootuspärane – ilmselt tekitab sabarootor pöörete muutumisel piisavalt turbulentsi, et kopter hakkab veidi ka küljele hõljuma.

   Siiski õnnestus kiiremate 360-kraadiste pööretega püsida hõlpsasti kujuteldavas 1×1 meetrit alas ilma täiendava korrigeerimiseta. Kui lennata edasi ning muuta lennusuunda järsult 180-kraadi, siis sai kopteri peaaegu kohapeal ümber pööratud.

 4. 5 5-st

  :

  kas sellele kopterile oleks hea osta see kaamera mida siin kopterid.ee müüakse ? kas lendab hästi kui see kaamera peal oleks ? … millal uuesti lattu tuleb , oleks suur soov seda osta?

  • :

   Meie pakutav kaamera kaalub kahjuks sama palju kui Syma F3 ise, seega jääb kaamera liiga raskeks. Hetkel ei ole me leidnud ka ühtegi kergemat kaamerat, mis kvaliteetset pilti salvestaks.
   Kopter saabub taas lattu jaanuaris.

 5. 5 5-st

  :

  sellel kopteril oleks hea kui oleks ka LED valgustus 🙂 siis oleks hea pimedas ka sõita ikka…

 6. :

  Kas nüüd on juba täpsemaid andmeid toote saabumise kohta?

  • :

   Loodetavasti järgmisel nädalal teame täpset saabumise kuupäeva. Hetkel kahjuks ei oska veel täpsustada.

 7. 5 5-st

  :

  Väga korralik kopter. Kannatas ka tugevamat tuult u.20 meetri kõrgusel. Juhtimine mulle, kui algajale kõige raskem polnudki, vajab harjutamist, samuti ka maandumine. Kukkus kopter ka paar korda halvasti vastu muru, kuid kõik töötab seni.

  P.S. Väga turvaline ja korralik pakkime kopterid.ee meeskonna poolt. Pakk jõudis kiirelt, nagu lubatud ja oli ka turvaliselt kiles, et vältida minimaalselt kahjustusi.

 8. 5 5-st

  :

  Panen ka märgi maha. Täitsa OK kopter. Esimest korda elus lennutasin kopterit ja ei lõhkunudki ära.
  Soovitan algajale harjutamiseks seda kopterit.
  Kiitus ka kopter.ee meeskonnale tarne kiire ja hästi pakitud.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP