Syma S026G kaugjuhitav helikopter
s026g_2s026g_3Syma S026G kaugjuhitav helikopter

Syma S026G

5 võimalikust 5 põhineb 3 kliendi hinnangul
(4 arvustused)

39.90 

Kaitsevärvuses Syma S026G näeb välja nagu tõeline tandem-rootoritega transpordihelikopter, mis on valmis järjekordset missiooni ette võtma.

Antud toode ei ole kahjuks enam müügil.

Kategooria:

Toote kirjeldus

Tandem-rootoritega ehk kahe pearootoritga helikopterid on juba aastakümneid ühed maailma populaarseimad transpordihelikopterid. Võimsate pearootorite koostöös on nendel helikopteritel väga suur tõstevõime ning vähem muret kauba kaalujaotusega.

Tänu Syma S026G kaugjuhitavale helikopterile on nüüd võimalik ka enda toas lennutada ehtsat tandem-tüüpi helikopterit! Kerge ning jäik piklik kere annab kopterile tema vastupidavuse. Värviline LED valgustus teeb kopteri ka pimedas lennutades nähtavaks.

Mugav pult, võimsad mootorid ning sisseehitatud güroskoop muudavad lendamise nauditavaks nii algajatele kui ka kogenud lennutajatele. Kopterit on võimalik laadida nii arvutist USB kaabliga kui ka otse puldist.

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: S026G helikopter, pult, USB laadimiskaabel, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (6xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 19 x 3,5 x 9,5 cm. Lennuaeg: ~6 minutit. Puldi juhtimisulatus: 10 m.

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

s026_1

s026_2

s026_3

4 arvustust tootele Syma S026G

 1. :

  tere tahtsin küsida palju selline kopter tõsta võiks?

  • :

   Kahjuks selle konkreetse kopteri puhul ei ole jõudnud kandevõimet veel testida.

 2. 5 5-st

  :

  Tere kas on võimalik ka õues lennata, kui väga tuuline ei ole? Kas kopteril ka garantii?

  • :

   Selle kopteriga saab õues lennata tuulevaiksel ilmal kui päikest ei paista (nt õhtul või pilves ilmaga). Kuna pult kasutab infrapunakiiri, siis päike võib signaali edastamist segada.
   Meie kopteritele laieneb seadusest tulenev 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Seega kõik vead mis ei ole tingitud kopteri füüsilisest vigastamisest kõrvaldame oma kuludega.

 3. 5 5-st

  :

  Tere,tahtsin küsida ,et millist teie soovitate kas seda kahe pearootoriga kopterit või tavalist väikest ühega,sest olen kahevahel ja tahaksin teie soovitust kuulda?

  • :

   Tere! Soovitame valida selle, mis välimuselt rohkem meeldib. Lennuomadustelt on näiteks Syma S026G ja S107G üpriski samad. Mõlemad sobivad väga hästi kopterite lennutamisega alustamiseks.

 4. 5 5-st

  :

  Tere veelkord,seekord tahtsin küsida,et kuna see kopter peaks üpris tugev olema,et kas siis on võimalik talle panna külge ka mingit konksumoodi asja ,et saaks panna igasugu asju sinna külge ja neid vedada?

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP