Syma S5 Speed puldiga helikopter
s5_1Syma S5 Speed puldiga helikopter

Syma S5

29.90 

Sujuva ja vaikse lennuga Syma S5  jätkab Syma populaarseima mudeliteseeria traditsioone ülimalt stabiilse lennuga.  Uus ja mugav pult ning sisseehitatud güroskoop teevad selle kopteri lennutamisest tõelise naudingu nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Antud toode ei ole kahjuks enam müügil.

Tootekood: S5 Kategooria:

Toote kirjeldus

Tegemist on S-seeria värskeima mudeliga, mis põhineb ühel maailma populaarseimal puldiga helikopteril Syma S107G. Kerge kaal ning käepärasem, videomängudest tuttav pult teevad kopteri lennutamisest tõeliselt mõnusa kogemuse!

Kopterit on võimalik laadida otse puldist. Oma suuruse poolest sobib kopter väga hästi toas lendamiseks.

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: S5 helikopter (valge), pult, varu sabatiivik, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis).

Kopteri mõõtmed: 23 x 4 x 10,5 cm. Lennuaeg: ~5-6 minutit. Puldi juhtimisulatus: 10 m.

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

s5_4syma_s5_2 syma_s5_3

1 arvustus tootele Syma S5

  1. :

    kas see on hea kopter mis on teistmoodi kui s1o7g-l

    • :

      Sellel kopteril on võrreldes S107G mudeliga suuremad mootorid, uuem pult ning teistsugune laadimisotsik. Lennuomaduste poolest on S107N sujuvam, kuid S107G on äkilisem ja kohati kiirem.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP