syma_s800_b
s800_a4s800_a3s800_a2s800_a1syma_s800_b

Syma S800G

5 võimalikust 5 põhineb 2 kliendi hinnangul
(6 arvustused)

39.90 

Futuristliku disainiga S800G on ühtlasi ka Syma esimene nelja kanaliga helikopter. Lisaks tavapärastele manöövritele suudab see kopter lennata ka diagonaalis ja külgedele, täpselt nagu päris helikopterid.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

Tänu uudsele tehnilisele lahendusele lisab S800G senisele lennukogemusele täiesti uue mõõtme – neljanda kanali ehk külgsuunas lendamise. Täienduse tulemusena on selle kopteriga võimalik teha põnevaid manöövreid, näiteks suure hooga ja järsu kaldega pöördeid ning diagonaalis lendamist. Neljas kanal võimaldab kogenud piloodil näidata oma tõelisi lennuoskusi, kuid samas on Symal õnnestunud kopter teha enneolematult stabiilseks, mistõttu sobib see suurepäraselt ka algajatele.

Alumiiniumist raam lisab kopterile tugevust, suurendades kopteri vastupidavust ka kõige pöörasemate kukkumiste korral. Kopterit on võimalik laadida nii arvutist USB kaabliga kui ka otse puldist. Oma suuruse poolest sobib kopter väga hästi toas lendamiseks.

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: S800G helikopter, pult, USB laadimiskaabel, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (6xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 21,5 x 4 x 22 cm. Lennuaeg: ~6-8 minutit. Puldi juhtimisulatus: 10 m.

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

syma_s800_1 syma_s800_2 syma_s800_3

 

6 arvustust tootele Syma S800G

 1. 5 5-st

  :

  On kusimus.Kas see helikopter, saab kaamerat tostma?

  • :

   Kahjuks see kopter on liiga väike, et kaamerat tõsta.

 2. 5 5-st

  :

  Tundub väga hea ja järjekordselt kvaliteetne kopter Syma poolt! Panin tellimuse sisse ja loodan õige pea järgi proovida seda.

 3. :

  Tere,
  Valisin selle mudeli välja sõbrale kinkimiseks. Ma ei usu, et ta varem sellist käsitlenud on. Seega, mõtlesin, et pidu kohe esimesel õhtul üürikeseks ei jääks, võiks ju varuosi ka kohe juurde osta. Aga puudub õrn aimdus, mis asjad võiksid essana katki/koledaks minna. Kas oskate soovitada?

 4. :

  kas sellel kliima ka mõjutab?
  Proovisin seda kopterit õues. Ilm oli pilves ja õhtupoolne. 3.6 kraadi oli veel kah. Lendas ilusti ja pööras ka hästi, aga ei tahtunud edasi ega tagasi liikuda. Toas liikus edasi tagasi ilusti. Kopteri nina oli põhja poole kust tuli nõrk tuul. Ainult siis liikus kopter tagasi suunas hästi.

  • :

   Tegemist on väga väikse kopteriga, mis on ideaalne toas lennutamiseks. Ilmselt piisaski väiksest tuulest, et kopteri lendamist segada. Oleme koptereid lennutanud ka miinuskraadidega ning see ei ole lennuomadusi muutnud.

 5. :

  Milleks neid erinevaid sagedusi onn vaja? Need a, b ja c sagedused.

  • :

   Sagedust vahetades saab korraga lennata kahe S800G mudeliga. Kui nad on mõlemad samal sagedusel, siis hakkaksid nad üksteist segama.

 6. :

  Tere
  Kas S800g esiosa kaitset saab vahetada naiteks s37 oma vastu

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP