1
x11c_1x11c_2251

Syma X11 multikopter

47.90 

Kergesti juhitav droon, mis on põnevaks lennutamiseks nii alustajatele kui ka edasijõudnutele.

Puhasta
Tootekood: SYMA-X11 Kategooria:

Toote kirjeldus

Pilkupüüdev välimus ja suurepärased lennuomadused teevad selle drooni lennutamise nauditavaks nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Oma suuruse poolest on droon sobilik lennutamiseks nii toas kui ka õues!

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Elastsed propellerite kaitsmed vähendavad propellerite purunemist kokkupõrgete korral. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: X11 QuadKopter, pult, USB laadimisjuhe, varutiivikute komplekt (4 tk), kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 15.2 x 15.2 x 3.7 cm. Lennuaeg: ~6-8 minutit. Puldi juhtimisulatus: 30 m.

 

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Syma X11 multikopter”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP