X11C kaameraga droon
X11C kaameraga droonSyma X11C LED valgustusx11c_1x11c_2X11C kaameraga droon

Syma X11C kaameraga droon

5 võimalikust 5 põhineb 1 kliendi hinnangul
(1 ülevaade)

57.90 

Kergesti juhitav HD kaameraga droon, mis võimaldab teha pilte ja videot lennu ajal!

Puhasta
Tootekood: SYMA-X11C Kategooria:

Toote kirjeldus

Pilkupüüdev välimus, kvaliteetne HD kaamera ja suurepärased lennuomadused teevad selle drooni lennutamise nauditavaks nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Oma suuruse poolest on droon sobilik lennutamiseks nii toas kui ka õues!

X11C HD kaameraga saad teha kvaliteetset videot ja fotosid! Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Elastsed propellerite kaitsmed vähendavad propellerite purunemist kokkupõrgete korral. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Kaamera andmed: 1280 x 720 video, 2 megapixlit. Kaameraga on kaasas 4GB mälukaart.

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: X11C QuadKopter, HD kaamera, pult, USB laadimisjuhe, varutiivikute komplekt (4 tk), 4GB mälukaart, mälukaardilugeja, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 15.2 x 15.2 x 3.7 cm. Lennuaeg: ~6-8 minutit. Puldi juhtimisulatus: 30 m.

x11c_pikk1 x11c_pikk2

 

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

1 arvustus tootele Syma X11C kaameraga droon

  1. 5 5-st

    :

    Sain eile kiirelt kätte. Toas väga lahe lennutada! Varsti proovin ka õues.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP