Syma X12S Nano must
x12_3Syma X12 flipSyma X12 pimedas LED tuledegaSyma X12S Nano must

Syma X12S Nano multikopter

4.33 võimalikust 5 põhineb 3 kliendi hinnangul
(4 arvustused)

29.90 

X12 on miniatuursete mõõtmetega võimekas multikopter,  mis sobib ideaalselt toas lennutamiseks.

Puhasta
Tootekood: SYMA-X12S Kategooria:

Toote kirjeldus

Miniatuursete mõõtmetega ja ülikerge multikopter mis mahub peopesale, kuid üllatab oma kiiruse ja võimekusega. Ideaalne lennumasin tubastesse tingimustesse! Tänu 2,4GHz puldile sobib kopter ka õues lennutamiseks.

Kogenumad lennutajad saavad selle kopteriga oma oskusi veelgi täiendada, tehes vigurlende toolide ja laudade vahel või selleks spetsiaalselt ettevalmistatud rajal.

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

6-suunaline güroskoop tagab kopteri stabiilsuse ja võimaldab täpset juhtimist.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Väikeste mõõtmete tõttu sobib see kopter lennutamiseks pigem siseruumides. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: X12 QuadKopter, pult, USB laadimisjuhe, varutiivikute komplekt (4 tk), kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 7 x 4,5 x 2,7 cm. Lennuaeg: 6-8 minutit. Puldi juhtimisulatus: 30 m.

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

x12_pult

4 arvustust tootele Syma X12S Nano multikopter

 1. 5 5-st

  :

  tere kas droon peab hästi vastu eelmised cheerson ja jamara vedasid alt

  • :

   Kopter on väga kerge ja seetõttu puruneb ka väga raskelt. Olen kodus seda mitukümmend korda lennutanud ja seni pole pidanud isegi propellereid välja vahetama, kuigi olen korduvalt suure hooga vastu seina või mööblit lennanud.
   Kui peakski väga õnnetu kukkumine toimuma, siis on ka varuosad saadaval:
   https://kopterid.ee/kategooria/varuosad/syma-x12-x12s-varuosad/

 2. 3 5-st

  :

  kas kopteril on kaasas eestikeelne juhend?

  • :

   Jah, kõigil meie pakutavatel Syma toodetel on kaasas eestikeelne lühijuhend.

 3. :

  Tere,

  Tellides 2 Syma X12S Nano multikopter kopterit, kas on võimalik nende mõlemaga samalajal lennata ühes toas(st sagedused ei kattu)?

  Parimat,

  • :

   Saab lennata mitme kopteriga korraga. Kõigi Syma 2,4GHz sageusel töötavate kopteritega saab korraga lennata vähemalt 10 kopterit. Kopterid tuleb vaid sisse lülitada ja puldiga siduda eri aegadel (st üks kopter korraga).

 4. 5 5-st

  :

  Millal need uuesti müüki tulevad?

  • :

   Toode saabub taas lattu kahe nädala pärast.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP