x13a

Syma X13 multikopter

47.90 

Kergesti juhitav droon, mis on põnevaks lennutamiseks nii alustajatele kui ka edasijõudnutele.

Puhasta
Tootekood: SYMA-X13 Kategooria:

Toote kirjeldus

Pilkupüüdev välimus ja suurepärased lennuomadused teevad selle drooni lennutamise nauditavaks nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Oma suuruse poolest on droon sobilik lennutamiseks nii toas kui ka õues!

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Elastsed propellerite kaitsmed vähendavad propellerite purunemist kokkupõrgete korral. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: X13 multikopter, pult, USB laadimisjuhe, varutiivikute komplekt (4 tk), kruvikeeraja ja kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 15.6 x 15.6 x 3.6 cm. Lennuaeg: ~6-8 minutit. Puldi juhtimisulatus: ~50 m.

X13_1 X13_2 X13_3 X13_4 X13_5 X13_6 X13_7 X13_8 X13_9 X13_10 X13_11 X13_12

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Syma X13 multikopter”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP