syma_x4_a
syma_x4_1syma_x4_a

Syma X4 QuadKopter

45.90 

Paras suurus ning tiivikuid kaitsev raam teevad sellest ideaalse multikopteri toas lennutamiseks. Võimsad mootorid ning multikopterile omane kiirus tagavad ka õues lennutamisest tõelise lusti!

Antud toode ei ole kahjuks enam müügil.

Tootekood: X4 Kategooria:

Toote kirjeldus

Nelja tiivikuga X4 on Syma väikseim multikopter, mis pakub kiirust, uskumatuid manöövreid ning põnevat väljakutset. Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning koostöös tiivkuid kaitsva raamiga sobib ideaalselt toas lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Komplekti kuulub: X4 QuadKopter, pult, USB laadimiskaabel, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 15,5 x 14 x 3,5 cm. Lennuaeg: ~6-8 minutit. Puldi juhtimisulatus: 30 m.

x4

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Syma X4 QuadKopter”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP