x5sw_w
Syma X5SC lendamasx5sw_1x5sw_w

Syma X5SC kaameraga droon

5 võimalikust 5 põhineb 3 kliendi hinnangul
(5 arvustused)

78.90 

X5SC on kiire ja võimas HD kaameraga droon, mis täidab iga kopterifänni unelma – võimaluse teha pilte ja filmi lennu ajal.

Puhasta
Tootekood: SYMA-X5SC Kategooria:

Toote kirjeldus

Pilkupüüdev välimus, kvaliteetne HD kaamera ja suurepärased lennuomadused teevad sellest kopterist unelmate drooni.

X5SC HD kaameraga saad teha kvaliteetset videot ja fotosid! Kaamera režiimi saab muuta puldilt lennutamise ajal. Kaamerat on võimalik ka kopteri küljest eemaldada, muutes kopteri kergemaks ja võimaldades veelgi pöörasemaid manöövreid!

Tegemist on Syma eriti populaarse ja ajakirja Digi testi võitjaks valitud Syma X5C uuema versiooniga!

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Elastsed propellerite kaitsmed vähendavad propellerite purunemist kokkupõrgete korral. Tänu kaitsmetele ja parajale suurusele sobib see kopter lennutamiseks nii toas kui ka õues. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Kaamera andmed: 1280 x 720 video, 2 megapikslit. Kaameraga on kaasas 4GB mälukaart.

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: X5SC QuadKopter, HD kaamera, pult, USB laadimisjuhe, varutiivikute komplekt (4 tk), kruvikeeraja, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 31 x 31 x 11 cm. Lennuaeg: ~6-8 minutit. Puldi juhtimisulatus: 30 m.

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

x5_8x5_9

5 arvustust tootele Syma X5SC kaameraga droon

 1. 5 5-st

  :

  kas seda on pimedas hästi näha?

  • :

   Jah, võimsad LED tuled teevad drooni pimedas hästi nähtavaks. Lisaks on need eri värvi, mistõttu on ka lennusuunast hea aru saada.

 2. :

  Kas punane tuleb ka ?

  • :

   Hetkel punast värvi saabumas ei ole.

 3. :

  Aga kas mingi muu värv mis on erksam tuleb?

 4. 5 5-st

  :

  Kui kiiresti see lendab?

 5. 5 5-st

  :

  Oskate äkki öelda kui rasket kandamit tõsta jaksam. Kui tahaksin enda kaamera külge panna

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP