Syma X5SW otsepilti edastav droon
Syma X5SW otsepilti edastav droonx5sw_1Syma X5SW otsepilti edastav droon

Syma X5SW otsepilti edastav kaameraga droon

4 võimalikust 5 põhineb 3 kliendi hinnangul
(3 arvustused)

89.90 

Kiire ja võimas HD kaameraga droon, mis edastab otsepilti Sinu nutiseadmesse lennu ajal! Salvestatud fotosid ja videosid saad hiljem vaadata ja sõpradele jagada oma nutiseadmest.

Puhasta
Tootekood: SYMA-X5SW Kategooria:

Toote kirjeldus

Pilkupüüdev välimus, kvaliteetne HD kaamera, mis edastab otsepilti Sinu nutiseadmesse ja suurepärased lennuomadused teevad sellest kopterist unelmate drooni.

Otsepildi abil lennutamine on kogemus omaette – tekib tunne justkui istuksid ise drooni kabiinis! X5SW on ideaalne droon otsepildi ehk FPV abil lennutamise õppimiseks ning on põnev kogemus nii alustajatele kui ka edasijõudnutele.

Drooni HD kaameraga saad teha kvaliteetset videot ja fotosid! Kaamera režiimi saab muuta puldilt lennutamise ajal. Kaamerat on võimalik ka kopteri küljest eemaldada, muutes kopteri kergemaks ja võimaldades veelgi pöörasemaid manöövreid!

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Elastsed propellerite kaitsmed vähendavad propellerite purunemist kokkupõrgete korral. Tänu kaitsmetele ja parajale suurusele sobib see kopter lennutamiseks nii toas kui ka õues. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Kaamera andmed: 1280 x 720 video, 2 megapikslit.

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: X5SW multikopter, HD WiFi kaamera, pult, nutiseadme kinnitus puldile, USB laadimisjuhe, varutiivikute komplekt (4 tk), kruvikeeraja, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 31 x 31 x 10,5 cm. Lennuaeg: ~5-6 minutit. Puldi juhtimisulatus: 50 m.

Otsepildi nägemiseks on vajalik Applei või Androidi nutiseade.

Lae app alla:
App Store Google Play

 

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

Syma X5SW otsepilti edastav droon

3 arvustust tootele Syma X5SW otsepilti edastav kaameraga droon

 1. 2 5-st

  :

  hea ja lihtne lennumasin algajatele… super hästi juhitava ja hästi kuuletuv!

  miinusteks võib lugeda väga lühike lennuaeg (videot salvestades max mis saavutanud olen : 7 minutit)

 2. 5 5-st

  :

  lendab väga hästi, isegi tuulise ilmaga ei vii tuul ära

 3. 5 5-st

  :

  Alguses oli natuke raske aga tüki aja pärast on juhtimine käpas

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP