x5uc_1
x5ucx5uc_1

Syma X5UC HD kaameraga kõrgust hoidev droon

78.90 

Uusim droon Symalt, mis suudab filmida HD kvaliteediga!

Laos olemas. Tellides tööpäeval enne kella 13, saad kauba kätte juba järgmisel päeval!

Kategooria: Sildid: ,

Toote kirjeldus

Syma populaarseima X5 perekonna kõige uuem ja moodsam liige, millel on oma klassi parim kaamera!

HD kaamera võimaldab teha 1MP fotosid ja 720p kvaliteediga videot. Suurepärased lennuomadused teevad sellest kopterist unelmate drooni.

Kaamera režiimi saab muuta puldilt lennutamise ajal. Kaamerat on võimalik ka kopteri küljest eemaldada, muutes kopteri kergemaks ja võimaldades veelgi pöörasemaid manöövreid!

Drooni sees olev baromeeter võimaldab kopteril automaatselt kõrgust hoida, mis omakorda muudab lennutamise märgatavalt lihtsamaks – drooni on kergem lennutama õppida ja jääb rohkem aega keskenduda manöövritele, fotodele ja videote tegemisele.

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Elastsed propellerite kaitsmed vähendavad propellerite purunemist kokkupõrgete korral. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Kaamera andmed:  720p 15fps video , 1 megapikslised fotod (1280×720).

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: X5UC multikopter, 1MP HD kaamera, 4GB mälukaart, juhtimispult, akulaadija, tiivikute kaitsed, varutiivikute komplekt (4 tk), kruvikeeraja, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 32 x 32 x 7 cm. Lennuaeg: ~7 minutit. Puldi juhtimisulatus: ~70 m.

X5UC_01 X5UC_02 X5UC_03 X5UC_05 X5UC_07 X5UC_08 X5UC_09 X5UC_10 X5UC_21 X5UC_26

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Syma X5UC HD kaameraga kõrgust hoidev droon”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP