Syma X7
Syma X7Syma X7

Syma X7 QuadKopter

57.90 

Enneolematute lennuomadustega multikopter, mis suudab õhus teha akrobaatilisi trikke! Tänu kahele erinevale lennurežiimile on see lennumasin põnevaks väljakutseks nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Antud toode ei ole kahjuks enam müügil.

Kategooria:

Toote kirjeldus

Nelja tiivikuga Syma X7 pakub kopterientusiastile kõike, mida ta eales oskab soovida – kiirust, uskumatuid manöövreid ning põnevat väljakutset. Juba QuadKopteri juhtimine on omaette kogemus. Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib suurepäraselt algajatele ja toas lendamiseks. Kiirem režiim võimaldab saavutada enneolematut lennukiirust ning akrobaatilist võimekust.

Tegemist on suurepärase Syma X1 täiendatud versiooniga, mis on sujuvama ning stabiilsema lennuga. Multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: X7tQuadKopter, LCD ekraaniga pult, USB laadimiskaabel, kasutusjuhend. Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 36 x 36 x 6,1 cm. Lennuaeg: ~6-8 minutit. Puldi juhtimisulatus: 30 m.

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

X7 info

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Syma X7 QuadKopter”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP