syma_x9
Syma X9syma_x9

Syma X9 lendav droonauto

5 võimalikust 5 põhineb 1 kliendi hinnangul
(1 ülevaade)

67.90 

X9 on hübriid autost ning droonist, mis pakub ühtmoodi lusti nii maapeal sõites kui õhus lennates.

Puhasta
Tootekood: SYMA-X9 Kategooria: Silt:

Toote kirjeldus

Enneolematu hübriid autost ning droonist! Syma X9 võimaldab sõita maapinnal kui puldiga juhitav auto ning tõusta kõrgustesse kui droon. Režiimi vahetus toimub sujuvalt ja kiirelt, nii et õhku saad tõusta sõidu ajal ja maanduda hooga nagu lennuk.

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend. Tänu parajale suurusele sobib see kopter lennutamiseks nii toas kui ka õues. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Komplekti kuulub

Komplekti kuulub: X9 lendav auto, juhtimispult, USB laadimisjuhe, varutiivikute komplekt (4 tk), kasutusjuhend.

Kopter on kohe pärast esmast laadimist lendamiseks valmis, tarvis on vaid lisada puldile patareid (4xAA, ei sisaldu komplektis). Soovitame G&P Ultra+ patareisid.

Kopteri mõõtmed: 21,5 x 18 x 6,5 cm. Lennuaeg: ~5 minutit. Puldi juhtimisulatus: 30 m.

Syma kopterid

Syma on üks maailma suurimaid kaugjuhitavate helikopterite tootjaid. Keskendudes vaid kopterite tootmisele, suudavad nad pakkuda kõrgekvaliteedilist toodangut, millega on põnev lennata nii algajatel kui ka kogenud lenduritel.

x9_pult

1 arvustus tootele Syma X9 lendav droonauto

  1. 5 5-st

    :

    Tellisin droonauto oma 5a. pojale jõuludeks. Olin küll alguses skeptiline, kas nii väike laps drooni lennutamisega hakkama saab, aga ta oli oma soovis järeleandmatu. Antud mudel sai valitud kompromissina, sest seda saab ka mööda maad sõidutada kui lendamine liiga keeruliseks osutub.

    Nüüd on laps sellega juba mitu kuud vaheldumisi ringi sõitnud ja lennanud ning olen igatpidi positiivselt üllatunud. Sõiduki ehitus tundus esimesel pilgul üsna õbluke ja õrn, aga ta on vastu pidanud kõik kokkupõrked ja kukkumised, mis algaja lennuõppega kaasas käivad ning lendab endiselt kenasti. Lisaks on tema manööverdamisvõimekus maasõidurežiimis igati imetlusväärne – poisil on varemgi olnud puldiga autosid, aga see teeb neile kõigile igas mõõdus silmad ette ja on tõeline sõidurõõm nii lapsele kui ka pere täiskasvanutele.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TOP